Atnaujinimai

Kad ši sistema būtų kuo naudingesnė jūsų medžiotojų klubui, mes nuolat taisome klaidas ir kuriame naujus papildymus. Čia rasite svarbiausius sistemos atnaujinimus, keliais sakiniais.

2022-04-11

Šypsenėlės

Kadangi emocija kartais yra iškalbingesnė už žodžius, į pranešimus ir komentarus dabar galite reaguoti šypsenėlėmis 🥳

2022-02-20

Medžioklės rezultatų suvestinė

Medžioklėse su varovais nuo šiol matysite rezultatų suvestinę: bendrą šūvių ir sumedžiotų žvėrių skaičių, taiklumą, sumedžiotų žvėrių sąrašą, medžioklės karalių ir taikliausią medžiotoją.

2022-02-05

Nemedžiojami žvėrys

Medžiojamų žvėrių kalendoriuje padarėme galimybę paslėpti šiuo metu nemedžiojamus žvėris.

2021-12-19

Medžioklės informacija

Kad ieškant sėkmingų medžioklių nereikėtų atsidaryti kiekvienos medžioklės puslapio atskirai, šią informaciją, kartu su įkeltų nuotraukų ir parašytų komentarų skaičiumi, matysite medžioklių puslapyje, prie kiekvienos medžioklės.

2021-12-11

Mėnesio pasirinkimas

Kad surasti senai vykusią medžioklę, iki šiol reikėdavo spaudinėti ant rodyklių ir eiti per kiekvieną mėnesį atskirai. Dabar galite paspausti ant mėnesio pavadinimo arba metų ir atsidaryti norimą laikotarpį greičiau.

2021-11-28

Sumedžiotų vilkų statistika

Įdėjome naują eksperimentinį sumedžiotų vilkų statistikos modulį. Jame rasite šį medžioklės sezoną (2021-2022 m.) sumedžiotų vilkų statistiką, sudarytą pagal atvirus LR aplinkos ministerijos duomenis.

2021-11-07

Narių pašalinimas iš klubo

Sistemos savininkai medžiotojų puslapyje nuo šiol gali pašalinti narius iš medžiotojų klubo. Pašalintas narys prisijungti nebegalės, tačiau nario registracijos, rezultatai, komentarai, įkeltos nuotraukos ir kt. sistemoje išliks.

2021-10-27

Nuotraukų veiksmai telefone

Iki šiol atsisiųsti ar ištrinti įkeltą nuotrauką iš medžioklės buvo galima tik per kompiuterį, tačiau dabar tą padaryti galima ir per išmanujį telefoną.

2021-10-09

Atnaujintas medžiojamų žvėrių kalendorius

Šiek tiek patobulinome medžiojamų žvėrių kalendorių: pakoregavome spalvas, patikslinome eilučių pozicijas. Taip pat pagaliau kalendorius yra pasiekiamas ir per išmanujį telefoną.

Be to, adresu medziokleskalendorius.lt paleidome ir viešai prieinamą medžioklės kalendoriaus puslapį.

2021-09-19

Paskutinės medžioklės nuotraukos

Tituliniame puslapyje prie medžioklės rezultatų rodysime paskutines įkeltas nuotraukas iš medžioklės.

2021-08-07

Kvietimai į klubą

Iki šiol kviesti medžiotojus į klubą buvo galima tik po vieną, kas būdavo nepatogu esant dideliam žmonių skaičiui. Šiek tiek palengvinome jums naštą: dabar galima išsiųsti kvietimus keletai asmenų vienu metu. Taip pat, nuo šiol galėsite prie kvietimo pridėti ir savo asmeninę žinutę.

2021-07-05

Medžioklės nuotraukų galerija

Medžioklės puslapyje rasite naują papildymą - nuotraukų galeriją. Kviečiame visus klubo narius įkelti savo darytas nuotraukas iš medžioklės ir taip sudaryti bendrą medžioklės fotoalbumą. Taip pat prie nuotraukos galėsite pridėti aprašymą, jas komentuoti bei atsisiųsti nuotrauką pilnu dydžiu.

2021-06-03

Medžioklių kalendorius

Nuo šiol medžioklių kalendoriuje galite paspausti ant dienos kurią vyko arba vyks medžioklė, taip atidarydami tos konkrečios medžioklės puslapį.

2021-06-01

Failų rūšiavimas

Dokumentuose failai paprastai buvo rūšiuojami pagal įkėlimo datą (naujausi failai būdavo paskutiniai, o aplankai visada priekyje), tačiau dabar galite pasirinkti failų rūšiavimą ir pagal pavadinimą arba sukūrimo/įkėlimo datą.

2021-05-15

Svečių nuotraukos

Sukurti svečiai, kaip ir klubo nariai, dabar gali turėti priskirtą nuotrauką. Ją priskirti galima redaguojant svečią, medžiotojų puslapyje.

2020-11-22

Papildomos medžioklės vadovo galimybės

Medžioklės vadovas nuo šiol galės registruoti kitus narius, atšaukti jų registracijas ir įvesti medžioklės rezultatus.

2020-11-21

Detalesnė žvėrių statistika

Statistikos puslapyje sumedžiotų žvėrių diagramoje žvėrys dabar klasifikuojami pagal jų tipą: patiną, patelę ir jauniklį.

2020-11-08

Pranešimų siuntimas

Pasitaiko atvėjų, kai apie naują pranešimą norime informuoti ne visus. Dabar kuriant naują pranešimą galite pasirinkti, kuriems medžiotojams išsiųsti el. laiškus, o kuriems ne.

2020-10-07

Medžioklės asmeniniame kalendoriuje PREMIUM

Turintiems asmeninius kalendorius turime gerą naujieną: nuo šiol įsidėti medžioklę į savo kalendorių galite keliais pelės paspaudimais.

2020-08-01

Medžiotojų kortelės

Jeigu reikia greitai surasti klubo nario konktaktinę informaciją ar medžioklės dokumentų numerius, bet kur puslapyje galite paspausti ant nario nuotraukos. Atsidariusioje kortelėje rasite visą jums reikiamą informaciją.

…ir dar daugybė smulkių pataisymų ir patobulinimų 🎉